Jim Cramer z CNBC mówi, że nie kupi Bitcoina za 20 tys. dolarów po 20% kraksie.

„To nie różni się niczym od zupełnie nieregularnej akcji“, powiedział Cramer.

Jim Cramer, gospodarz „Szalonych Pieniędzy“ CNBC, powiedział, że nadal „bawi się pieniędzmi domu“ po wyprzedaniu niektórych swoich kryptonimów przed ostatnim krachem cenowym.

W wywiadzie dla TheStreet, Jim Cramer powiedział, że nadal wierzy w Bitcoin (BTC) pomimo korekty ceny 10.000 dolarów w ciągu ostatnich trzech dni. Jednakże, dodał, że jest mało prawdopodobne, aby kupić więcej, chyba że cena idzie poniżej 20.000 dolarów.

„Moim celem było wydostanie mojej gotówki, żebym nie musiał się nad tym zastanawiać“, powiedział Cramer. „Jeśli cena spadnie poniżej 20 000 dolarów, znów będę kupował. Ale wyciągnąłem swój koszt i gram z pieniędzmi domu. To nie różni się niczym od zupełnie nieregularnych akcji.“

Gospodarz CNBC poinformował, że w zeszłym tygodniu sprzedał wystarczająco dużo Bitcoinów, by pokryć swój początkowy udział w aktywach kryptońskich. Podobno Cramer kupił swój pierwszy Bitcoin w połowie grudnia, kiedy cena wynosiła 17.000 dolarów, nazywając go wtedy „przyzwoitym poziomem“.

Cena Bitcoina spadła o ponad 23% od czasu osiągnięcia w piątek ponad 42.000 dolarów. Obecnie handluje się nim po 32.192$.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.