Asset Manager NYDIG pozyskuje 5 mln USD na Trzeci Fundusz Bitcoinów w 2020 r.

New York Digital Investments Group (NYDIG) zebrała nieco poniżej 5 milionów dolarów na kolejny instrument inwestycyjny Bitcoin.

Zarządzający aktywami z Manhattanu poinformował Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w poniedziałek, że zebrał fundusze na swój nowy NYDIG Bitcoin Fund w prywatnej ofercie.
Zgodnie ze złożonym formularzem D 56 inwestorów zobowiązało się obecnie do finansowania funduszu – NYDIG nie ujawnił wartości aktywów netto funduszu.
Fundusz Bitcoin Fund, który przeznaczy połączone zobowiązania na szereg inwestycji, uruchomiony w lipcu 2019 roku, z 6 inwestorami, którzy zainwestowali w tym czasie łącznie 1,45 mln dolarów.

Te 5 milionów dolarów to tylko początkowe pozyskanie, fundusz jest nadal otwarty na dodatkowe zobowiązania.
SEC traktuje oferty prywatne jako oferty zwolnione z opłat, ponieważ papiery wartościowe nie są dostępne publicznie i na ogół są sprzedawane tylko akredytowanym inwestorom.

NYDIG posiada nowojorską BitLicense od 2018 roku – Benjamin Lawsky, architekt BitLicense, dołączył do firmy prawie rok wcześniej.
Poniedziałkowa podwyżka będzie trzecią ofertą papierów wartościowych, którą NYDIG przeprowadził w tym roku.
Zarządzający aktywami zebrał w lipcu 190 milionów dolarów na podobnie nazwany NYDIG Institutional Bitcoin Fund LP, a miesiąc wcześniej 140 milionów dolarów na Bitcoin Yield Enhancement Fund.
Nie jest jasne, co odróżnia te fundusze od siebie.

Dieser Beitrag wurde unter Blockchain veröffentlicht. Setze ein Lesezeichen auf den Permalink.